cestovní RODINNÁ LÉKÁRNIČKA (velká)

989 Kč
Skladem (>5 ks)

Jedete na dovolenou nebo víkend a chcete mít všechny léky a potřeby pro ošetření na jednom místě? Tak přesně do téhle lékárničky vše přehledně uložíte. Cestovní lékárnička pro rodinu s dětmi. Praktická velikost do batohu, kufru či do auta. Až pojedete na výlety, bude pořád s vámi. Pamatujete na lekci v kurzu První pomoc dítěti, kde mluvím o nehodách, úrazech, krvácení a mých tipech na drobnosti, kterými si ošetříte veškerá poranění, vytáhnete klíště i vypláchnete písek z očí dítěte?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Family First Aid Kit je cestovní rodinná lékárnička, která by měla být základní součástí Vašeho vybavení na dovolených a při výletech za dobrodružstvím. Sada obsahuje všechny potřebné základní položky první pomoci, které se budou hodit k ošetření nejčastějších zranění. Sada první pomoci je ideální pro společné výlety, dny v přírodě, nebo rodinné dovolené. 

Obsahuje: 
Nůžky, Pinzeta, Perorální teploměr, 2x Vinylové rukavice, Mikroporézní páska, Antiseptické ubrousky, Nepřilnavý obvaz, Střední obvaz, Malé a velké oční obvazy s polštářky , Náplasti s motivy, Gázové tampony, Trojcípý šátek, Zavírací špendlík, Gel na popáleniny, Oční voda

  • rozměry 20 x 14 x 7 cm
  • váha 470 g

Doplňkové parametry

Kategorie: NA CESTY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.47 kg