VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

Pojďme se přehledně povědět základní informace, jak pohodlně nakupovat v našem e-shopu. 

V prvé řadě se, prosím, seznamte s našimi obchodními podmínkami.Celý projekt se narodil ve státě, kde platí právní pravidla pro podnikání a já je dodržuji. Obchodní podmínky jsou podrobné a obsahují všechny náležitosti a informace, které potřebujete znát před dokončením své objednávky.

V našem e-shopu www.chcivedet.com si můžete prohlížet nabízené zboží a v případě vašeho zájmu o jeho koupi vložíte zboží do nákupního košíku. Následně můžete pokračovat v dalším nákupu nebo „Jít k pokladně“ – tedy přistoupit k volbě dopravce a způsobu platby za zboží, uvedení osobních údajů a k dokončení objednávky.

Před dokončením celé objednávky budete mít možnost si znovu překontrolovat celý „nákup“, své osobní údaje, zvolený druh doručení zboží i platby za zboží. Důležité je potvrdit, že jste se se řádně seznámili s obchodními podmínkami. Pokud je vše správně, zmáčknete tlačítko „Potvrdit objednávku“ a objednávka se odešle k nám.

Obratem se automaticky vygeneruje potvrzení o tom, že jste objednávku odeslali, a to na vaši emailovou adresu. Zde si opět můžete zkontrolovat správnost veškerých zadaných údajů. Toto potvrzení o odeslání vaší objednávky je akceptací objednávky – tedy kupní smlouva je uzavřena. Během 1–3 dnů můžete očekávat email s informacemi o našich skladových zásobách a stavu vaší objednávky.

V případě jakýchkoli dotazů či námětů, prosím, kontaktujte nás na e-mailu eshop@comamdelat.com.


DOPRAVA ZBOŽÍ

O přijetí vaší objednávky do naší databáze budete informování emailem. Objednané zboží pro vás zabalíme a pošleme neprodleně po kompletaci vaší objednávky. Při odesílání vás o expedici zboží budeme informovat emailem, ve kterém uvedeme přesnou částku za zboží včetně poštovného, způsobu dodání a čísla zásilky. Reálně můžete očekávat doručení balíku během 1–3 pracovních dnů.

ZÁSILKOVNA Z-POINT

Přepravní společnost Zásilkovna provozuje nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku. Vyberete si jen své nejbližší výdejní místo a počkáte na odeslání. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošle Zásilkovna SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanský průkaz, stačí znát heslo.

Cena: 79 Kč

ZÁSILKOVNA – DORUČENÍ NA ADRESU

Přepravní společnost Zásilkovna umožňuje i doručení na adresu prostřednictvím přepravce, který není předem daný, ale má v danou chvíli nejlepší časové podmínky a doručuje ve vašem místě bydliště.

Cena: 119 Kč

DORUČENÍ DO ZAHRANIČÍ PROSTŘEDNICTVÍM ZÁSILKOVNY

Přepravní společnost Zásilkovna umožňuje i doručení do zahraničí, u nás v arki si můžete objednat doručení do následujících zemí:
Slovensko - 
doručení na adresu – 5 EUR
Polsko - doručení na adresu – 5 EUR 
Německo - doručení na adresu – 7 EUR 
 


MOŽNOSTI PLATBY

Při nákupu na našem e-shopu e-shop.comamdelat.com můžete platit těmito způsoby:

PLATEBNÍ KARTOU – GOPAY

Rychlou a bezpečnou platební metodu, jak zaplatit kartami Visa, Visa Electron a Mastercard pro nás zastřešuje náš partner, společnost GoPay. Údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně a my k těmto údajům vůbec nemáme přístup. Jakmile budou peněžní prostředky na našem bankovním účtu, zboží vám ihned odešleme.

Cena: 0 Kč

 

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Klasický bankovní převod na základě podkladů pro platbu, kterou vám po přijetí vaší objednávky zašleme mailem. Jakmile budou peněžní prostředky na našem bankovním účtu, zboží vám ihned odešleme. Vaši platbu bankovním převodem očekáváme do 7 dnů. V opačném případě vámi objednané zboží uvolníme opět do prodeje.

Cena: 0 kč


REKLAMACE

REKLAMACE V ZÁRUČNÍ DOBĚ

Zboží nabízené v našem e-shopu má záruční dobu 24 měsíců a záruka se vztahuje na výrobní vady. Záruční doba začíná běžet dnem faktického převzetí zboží. Objeví-li se na zboží vada, je třeba reklamaci uplatnit neprodleně. Další používání zboží může zapříčinit prohloubení vady, znehodnocení zboží a může být důvodem k odmítnutí reklamace.

Reklamace se nevztahuje zejména na běžné opotřebení zboží nebo při použití zboží k jinému účelu, než ke kterému bylo vyrobeno, při mechanickém poškození nebo při použití zboží v rozporu s návodem k použití.

JAK POSTUPOVAT PŘI REKLAMACI?

Pro reklamaci použijte, prosím, reklamační formulář, ve kterém uveďte co nejpodrobněji důvod reklamace a důkladně popište vzniklou vadu. Reklamované zboží spolu s vyplněným reklamačním formulářem zašlete ve vyhovujícím (nejlépe původním) obalu naši adresu (viz. níže). Zásilku zašlete jako obchodní balík, popřípadě doporučeně. Podací lístek uchovejte jako doklad o odeslání.

Zásilky neposílejte na dobírku, takto poslané balíky nepřebíráme.

V případě, že si nebudete postupem jisti, kontaktujte nás e-mailem na reklamace@comamdelat.com nebo telefonicky na čísle +420 777 815 949, rádi vám poradíme.

Datem uplatnění reklamace se rozumí okamžik doručení zboží včetně reklamačního formuláře a kopie dokladu o nákupu na naši níže uvedenou adresu. O přijetí zboží k reklamaci budete obratem písemně informováni, jakož i provedení opravy a době jejího trvání.

Více informací o odpovědnosti za vady zboží najdete v obchodních podmínkách


ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

V případě nákupu na našem e-shopu www.arki.cz máte právo odstoupit od uzavřené kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Vaše rozhodnutí odstoupit od smlouvy nám prosím sdělte formou jednoznačného prohlášení – např. mailem na eshop@comamdelat.com anebo poštou na naši adresu Mgr. Knězek Tomáš, Šrobárova 19, Praha 3, 13000. 

Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte, že odstupujete od této smlouvy, zašlete zpět na naši níže uvedenou adresu. Zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Přiložte kopii dokladu o nákupu a vyplněný vzorový formulář nebo jiné obdobné prohlášení, kde také, prosím, uveďte, jakým způsobem chcete vrátit peníze za zboží – zda poštovní poukázkou nebo převodem na účet (v takovém případě rovnou uveďte číslo vašeho účtu). Náklady spojené s navrácením zboží nesete vy (balné, poštovné, apod.). Prosím neposílejte zboží zpět na dobírku, takové zásilky nepřebíráme. Zboží musí být vráceno nepoškozené a neopotřebené a v každém případě v původním obalu. Bez původního obalu (nebo s tímto obalem poškozeným) již nejsme zboží plnohodnotně dále prodat, vrátíme vám tedy jen 90% z nákupní ceny. 

Vaše peníze za zboží vám vrátíme stejným způsobem, jakým jsme je přijali (pokud se společně nedohodneme na jiném způsobu). Vrátíme vám i náklady na dodání zboží k vám. Platba vám bude uhrazena poté, co vrácené zboží od vás obdržíme nebo prokazatelně doložíte, že jste zboží odeslali na naši adresu. Výše platby může být snížena o případné poškození nebo opotřebení zboží. Pokud jste společně se zbožím obdrželi od nás dárek, vrácením zboží vám vzniká povinnost vrátit i tento dárek.

Adresa: Šrobárova 19, Praha 3, 13000. e-shop.comamdelat.com