kurz PRVNÍ POMOC DÍTĚTI + 8 videolekcí navíc

8 LEKCÍ NAVÍC
2 690 Kč
Skladem (>5 ks)

Když chcete víc. Z pohodlí domova a kdykoli znovu, zásady první pomoci u dětí a ještě 8 video-lekcí navíc. Kurz, kde je vše od otrav, popálenin či pádů, přes alergické reakce, krvácení, spolykané hračky, až po akutní stavy jako je dušení a základy neodkladné resuscitace. Rodiče už nevyděsí ani laryngitidy nebo třeba febrilní křeče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ON-LINE kurz: Z pohodlí domova a kdykoli znovu, zásady první pomoci u dětí. Vše od otrav, popálenin či pádů, přes alergické reakce, krvácení, spolykané hračky, až po akutní stavy jako je dušení a základy neodkladné resuscitace. Už vás nevyděsí laryngitidy ani febrilní křeče a zaskočení sousta jídla.

Kurz První pomoc dítěti není jen pouhým filmem, kde si povídáme o první pomoci a úrazech. Uvnitř členské sekce toho najdete mnohem více. Celý kurz jsem rozdělila do 14 ucelených video-modulů, které si můžete přehrát dle aktuálních potřeb nebo je shlédnout postupně v rámci prevence.

Veliká výhoda on-line kurzu je, že pokud nastane nepříjemná situace, kdy dítě spadne, sní hračku, odře se nebo jej potká například laryngitida, můžete si otevřít jen tu lekci, kterou potřebujete a znovu si projít, co máte dělat nebo jak se rozhodnout v otázce, zda k lékaři vyrazit nebo zvládnout situaci doma.

Pod každou videolekcí najdete přehledný seznam úkolů, které se pojí k dané lekci. Nestane se tak, že byste museli pouštět lekci několikrát, protože jste "na něco zapomněli". 

Krom úkolů vám pod lekcí zopakuji v bodechčervené vykřičníky z lekce. Co znamenají? V průběhu každé lekce uvidíte na obrazovce ikony, které vám ukazují závažnost situace a její řešení. Pokud se při mém výkladu objeví na obrazovce červený vykřičník, jedná se o vážnou situaci, kterou je třeba nepodcenit. Pokud byste takovou situaci zanedbali, může se dítě dostat do velice závažného stavu.

Pro všechny účastníky kurzu jsem k videokurzu připojila ještě 12 tématických článků, které se vám budou hodit a připraveny jsou i materiály ke stažení. Sami tedy vidíte, že shlédnutím videolekcí to nekončí. Kurz jsem doplnila o informace, které považuji za důležité a zároveň praktické.

Aby byl přehled komplexní, najdete pod každou lekcí i seznam věcí, které je dobré mít doma v lékárničce nebo co pořídit v danou chvíli, pokud k situaci dojde. Výčet produktů jsem dělala objektivní a na výběr tak máte vždy z více variant. Příkladem může být hned 5 dezinfekcí, které při styku s pokožkou nepálí a je jen na vás, kterou si vyberete. To samé čeká u léčiv na horečku, u rehydratačních roztoků nebo například léčiv, které podpoří regeneraci kůže po popálení atd. 

SEZNAM VIDEO-LEKCÍ:

VAŠICH 8 VIDEOLEKCÍ NAVÍC: