DÁRKEM: KOMPLETNÍ SADA kurzů první pomoci + 8 lekcí zdarma

Tip Dárek 8 LEKCÍ ZDARMA
ZDARMAZDARMA
poukazy smartmockup 3
4 400 Kč
Skladem (>5 ks)

Darujte dárek, který má smysl. Pokud chcete mít pokryté dětství od narození miminka po 8.rok života, je tu pro Vás právě tahle sada obou hlavních kurzů. Ke kurzů navíc získáte 8 bonusových videolekcí zdarma jako dárek. Mnoho rodičů má pocit, že když miminku pořídí monitor dechu, je jejich miminko v bezpečí. Je ale potřeba si uvědomit, že pokud dojde k zástavě dechu, monitor dechu vám tuhle událost pouze oznámí. Neudělá nic. Pusťte si kurz z pohodlí domova a kdykoli se k němu vraťte.

Platnost poukazu: 120 dní od zakoupení.

POUKAZ JE ZASÍLÁN ELEKTRONICKY.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÁŠ PRVNÍ KURZ ZE SADY:

On-line kurz O našem miminku není jen pouhým filmem, kde si povídáme o všem, co miminko čeká od jeho narození až po první rok. Uvnitř členské sekce toho najdete mnohem více. Celý kurz jsem rozdělila do 12 ucelených video-modulů, které si můžete přehrát dle aktuálních potřeb a s následujícím přírustkem se ke kurzu i po letech vrátit.

Pod každou videolekcí najdete přehledný seznam úkolů, které se pojí k dané lekci. Nestane se tak, že byste museli pouštět lekci několikrát, protože jste "na něco zapomněli". Krom úkolů vám pod lekcí zopakuji v bodech i ty nejdůležitější části lekce. Co nedělat, co naopak udělat a nač dávat pozor.

V kurzu nechybí ani má osobní doporučení. Co nám vyhovovalo, co má smysl pořídit a co naopak ne. Všude se totiž dočtete, co vše byste dětem pořídit měli. Máme tak kolikrát pocit, že děti potřebují všechno. Tohle ale úplně pravda není a společně si projdeme, co miminko nepotřebuje a co by nejlépe nemělo mít vůbec.

Velkým tématem je pochopitelně i očkování. Ani já sama neočkuji svým dětem vše, co trh nabízí a nebudu k tomu nutit ani vás. V kurzu jsem se snažila objektivně shrnout systém očkování v ČR a dát vám tím informace dříve, než to udělá v šestinedělí vámi vybraný praktický lékař pro děti a dorost. Máte tak čas s informacemi naložit dle svého, zjistit si a načíst co potřebujete, a pokud se rozhodnete neočkovat, plně vaše rozhodnutí respektuji. Ke kapitole o očkování jsem vám pak přidala i homeopatickou pomoc před očkováním a na dobu, kdy by se vyskytly nějaké nažádoucí účinky.

Pro všechny účastníky kurzu jsem k videkurzu připojila ještě 12 tématických článků, které se vám budou hodit a připraveny jsou i materiály ke stažení. Sami tedy vidíte, že shlédnutím videolekcí to nekončí.

Snažila jsem se, aby kurz předal komplexní přehled o tom, co se s miminkem děje od jeho narození. Aby nezapomněl prvorodičům říct i zdánlivě banální základy, jako jsou teploty či průjmy u dětí. Zároveň v kurzu najdete i řešení akutních situací, jako je například zvládnutí vypuzovacích manévrů při dušení kojence nebo postup neodkladné resuscitace u dětí do 1 roku.

SEZNAM VIDEOLEKCÍ:

VÁŠ DRUHÝ KURZ ZE SADY:

ON-LINE kurz: Z pohodlí domova a kdykoli znovu, zásady první pomoci u dětí. Vše od otrav, popálenin či pádů, přes alergické reakce, krvácení, spolykané hračky, až po akutní stavy jako je dušení a základy neodkladné resuscitace. Už vás nevyděsí laryngitidy ani febrilní křeče a zaskočení sousta jídla.

Kurz První pomoc dítěti není jen pouhým filmem, kde si povídáme o první pomoci a úrazech. Uvnitř členské sekce toho najdete mnohem více. Celý kurz jsem rozdělila do 14 ucelených video-modulů, které si můžete přehrát dle aktuálních potřeb nebo je shlédnout postupně v rámci prevence.

Veliká výhoda on-line kurzu je, že pokud nastane nepříjemná situace, kdy dítě spadne, sní hračku, odře se nebo jej potká například laryngitida, můžete si otevřít jen tu lekci, kterou potřebujete a znovu si projít, co máte dělat nebo jak se rozhodnout v otázce, zda k lékaři vyrazit nebo zvládnout situaci doma.

Pod každou videolekcí najdete přehledný seznam úkolů, které se pojí k dané lekci. Nestane se tak, že byste museli pouštět lekci několikrát, protože jste "na něco zapomněli". 

Krom úkolů vám pod lekcí zopakuji v bodechčervené vykřičníky z lekce. Co znamenají? V průběhu každé lekce uvidíte na obrazovce ikony, které vám ukazují závažnost situacea její řešení. Pokud se při mém výkladu objeví na obrazovce červený vykřičník, jedná se o vážnou situaci, kterou je třeba nepodcenit. Pokud byste takovou situaci zanedbali, může se dítě dostat do velice závažného stavu.

Pro všechny účastníky kurzu jsem k videokurzu připojila ještě 12 tématických článků, které se vám budou hodit a připraveny jsou i materiály ke stažení. Sami tedy vidíte, že shlédnutím videolekcí to nekončí. Kurz jsem doplnila o informace, které považuji za důležité a zároveň praktické.

Aby byl přehled komplexní, najdete pod každou lekcí i seznam věcí, které je dobré mít doma v lékárničce nebo co pořídit v danou chvíli, pokud k situaci dojde. Výčet produktů jsem dělala objektivní a na výběr tak máte vždy z více variant. Příkladem může být hned 5 dezinfekcí, které při styku s pokožkou nepálí a je jen na vás, kterou si vyberete. To samé čeká u léčiv na horečku, u rehydratačních roztoků nebo například léčiv, které podpoří regeneraci kůže po popálení atd. 

SEZNAM VIDEO-LEKCÍ:

 

VAŠICH 8 VIDEOLEKCÍ NAVÍC: