kurz O NAŠEM MIMINKU - první pomoc kojenci

ZDARMAZDARMA
Produktové fotky shoptet
2 200 Kč
Skladem (>5 ks)

ON-LINE kurz: Kurzy první pomoci jsou pro veliký zájem konečně on-line! Mnoho rodičů má pocit, že když miminku pořídí monitor dechu, je jejich miminko v bezpečí. Je ale potřeba si uvědomit, že pokud dojde k zástavě dechu, monitor dechu vám tuhle událost pouze oznámí. Neudělá nic. Pusťte si kurz z pohodlí domova a kdykoli se k němu vraťte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

On-line kurz O našem miminku není jen pouhým filmem, kde si povídáme o všem, co miminko čeká od jeho narození až po první rok. Uvnitř členské sekce toho najdete mnohem více. Celý kurz jsem rozdělila do 12 ucelených video-modulů, které si můžete přehrát dle aktuálních potřeb a s následujícím přírustkem se ke kurzu i po letech vrátit.

Pod každou videolekcí najdete přehledný seznam úkolů, které se pojí k dané lekci. Nestane se tak, že byste museli pouštět lekci několikrát, protože jste "na něco zapomněli". Krom úkolů vám pod lekcí zopakuji v bodech i ty nejdůležitější části lekce. Co nedělat, co naopak udělat a nač dávat pozor.

V kurzu nechybí ani má osobní doporučení. Co nám vyhovovalo, co má smysl pořídit a co naopak ne. Všude se totiž dočtete, co vše byste dětem pořídit měli. Máme tak kolikrát pocit, že děti potřebují všechno. Tohle ale úplně pravda není a společně si projdeme, co miminko nepotřebuje a co by nejlépe nemělo mít vůbec.

Velkým tématem je pochopitelně i očkování. Ani já sama neočkuji svým dětem vše, co trh nabízí a nebudu k tomu nutit ani vás. V kurzu jsem se snažila objektivně shrnout systém očkování v ČR a dát vám tím informace dříve, než to udělá v šestinedělí vámi vybraný praktický lékař pro děti a dorost. Máte tak čas s informacemi naložit dle svého, zjistit si a načíst co potřebujete, a pokud se rozhodnete neočkovat, plně vaše rozhodnutí respektuji. Ke kapitole o očkování jsem vám pak přidala i homeopatickou pomoc před očkováním a na dobu, kdy by se vyskytly nějaké nažádoucí účinky.

Pro všechny účastníky kurzu jsem k videkurzu připojila ještě 12 tématických článků, které se vám budou hodit a připraveny jsou i materiály ke stažení. Sami tedy vidíte, že shlédnutím videolekcí to nekončí.

Snažila jsem se, aby kurz předal komplexní přehled o tom, co se s miminkem děje od jeho narození. Aby nezapomněl prvorodičům říct i zdánlivě banální základy, jako jsou teploty či průjmy u dětí. Zároveň v kurzu najdete i řešení akutních situací, jako je například zvládnutí vypuzovacích manévrů při dušení kojence nebo postup neodkladné resuscitace u dětí do 1 roku.

SEZNAM VIDEOLEKCÍ:

 

 

Zakoupíte-li variantu s 8 videoloekcemi navíc, získáte:

VAŠICH 8 VIDEOLEKCÍ NAVÍC: