SPECIÁLNÍ EDICE: První pomoc dítěti + minikurz VOLEJ 155

Akce Novinka
3 300 Kč
Skladem (>5 ks)

Jak přežít léto s dětmi bez stresu a paniky? 

Přestaňte se bát nečekaných situací a zvládněte každou letní krizi! 

Jediný online online kurz první pomoci, který je určený speciálně pro děti, vás naučí jak zvládnout letní nástrahy, zachovat klid a pohotově reagovat ve stresových situacích. Navíc, jako bonus získáte exkluzivní minikurz 'Urgentní situace v létě, který vás připraví na všechny nečekané letní nehody."

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znáte ten pocit, když si vaše dítě hraje na hřišti, běhá, skáče a najednou – bum! Nehoda. Dítě pláče vy v panice a nevíte, co dělat..

 
 

..noha v písku, úder do hlavy, štípnutí včelou.

Letní radovánky mohou být plné nástrah, které nás rodiče často zaskočí. Ale co kdybych vám řekla, že to může být jinak? Představte si, že máte jasno v tom, jak správně reagovat v těchto situacích. Že víte, jaké kroky podniknout, aby se vaše dítě cítilo lépe. Že se už nebojíte, že byste něco pokazili, ale naopak jednáte pevně a sebejistě. 

Ve svém online vám nenabízím jen znalosti a dovednosti, ale také klid a jistotu, protože vědět, co dělat v krizové situaci, je nejen otázkou bezpečí našich dětí, ale také otázkou našeho vlastního klidu a sebedůvěry. 

 

Najděte klid a jistotu, který potřebujete pro bezstarostné letní dny s dětmi.

Tak schválně, máte to stejně jako já?

Vyrazíte s dětmi na výlet a místo pohodového dne se ocitnete v spirále stresu a urgentních situací.

 • Začíná to, když vaše dítě skočí do vody a vy sledujete a doufáte, že se vynoří zatímco vaše srdce buší jako divoký buben.
 • Pak je tu ten okamžik, kdy váš malý dobrodruh sletí z houpačky a vy si uvědomíte, že nevíte, jestli je to naražený prst nebo rovnou zlomený.
 • Anebo ty chvíle, kdy dítě běhá bosé po trávě a šlápne na včelu.
 • Možná víte, jaké je to, když vaše dítě při hraní narazí hlavou a vy nevíte, jestli je to vážné nebo ne.

A co teprve ten okamžik, kdy si uvědomíte, že všechny ty situace mohou skončit tragicky, pokud nebudete vědět, jak správně reagovat.

 

To všechno jsou situace, které mohou nastat během jediného dne. Ale co kdyby to mohlo být jinak?  Co kdybyste měli jistotu, že dokážete nejenom zvládnout tyto krizové situace a zachovat klid, když to vaše dítě nejvíce potřebuje, ale zároveň byli v prevenci a zabránili takovým situacím?

Vím, že se nejspíš cítíte zoufalá,  ale věřte mi není to vaše chyba, že vás tyto situace děsí. Je to naprosto normální. 

Být rodičem je sice jedno z nejkrásnějších dobrodružství na světě, ale také jedno z nejnáročnějších.  A pokud k tomu připočítám strach a nejistotu, jak reagovat, když se vaše dítě zraní, je to ještě těžší. Není divu, že se cítíte přepracovaná a vystresovaná. Mnoho rodičů je na tom stejně. 

Ale víte co?  Klíčem k tomu, jak se vypořádat s těmito situacemi, není mít na paměti tisíce různých postupů pro každou možnou situaci. Ne, ne, ne. To by byla jen další zátěž, kterou si na sebe rozhodně nechcete vzít. 

Klíčovou věcí, kterou jste přehlédli, je něco mnohem jednoduššího..a tou je PREVENCE A POHOTOVÁ REAKCE

 

Co kdybyste měli jistotu, že dokážete nejenom zvládnout tyto krizové situace a zachovali klid, když to vaše dítě nejvíce potřebuje, ale zároveň byli v prevenci a zabránili takovým situacím? Jak by se to projevilo ve vašem životě? 

Jak by se změnila vaše letní dovolená, kdybyste nemuseli neustále žít v nejistotě a strachu, co se může stát? 

Představte si ten pocit, když vaše dítě: 

 • skočí do bazénu a vy nejen že nezačnete křičet ať dává pozor, ale dokážete uvolněně sledovat, jak si užívá letní radovánky.
 • při hře na hřišti spadne z houpačky a vy nezačnete panikařit, ale sebejistě zareagujete.
 • šlápne na včelu, a vy přesně budete vědět, jak zmírnit jeho bolest a jaké symptomy sledovat kvůli možné alergické reakci.
 • se zraní a vy umíte okamžitě posoudit, kdy volat 155.

Zkrátka si představte, že jste na dovolené s rodinou a dokážete si skutečně odpočinout, protože víte, že jste připraveni na všechny možné nástrahy.

Chápu, že můžete mít pochybnosti…”Je vůbec možné, že bych dokázala zvládnout všechny tyto situace?”  Věřte mi, že je to možné. Není to o tom, že byste museli mít zdravotnické vzdělání nebo neomezené množství času na učení. Je to o tom, že máte znalosti k dispozici. A já vám je dokáže jednoduše a srozumitelně předat.

A pokud jste ochotni investovat dvě hodiny času, pak máte vše, co potřebujete k tomu, abyste byli úspěšní.  A já vám v tom budu s radostí pomáhat.

Představuji vám..

Speciální online kurz:

PRVNÍ POMOC DĚTEM

EDICE léto 2023 s mini kurzem: "VOLEJ 155" – urgentní situace aneb když potřebujete záchranku. 

Nebojte se, nečeká vás žádná nudná lékařská přednáška. Tento online kurz je tak praktický a srozumitelný, jak jen může být. 

Vytvořila jsem ho nejen jako doktorka, ale především jako máma, která ví, jaké je to, když vaše dítě spadne, dusí se jídlem nebo se popálí horkou kávou.  Jsem tu, abych vám ukázala, jak pomoct v nejrůznějších situacích, ať už se jedná o otravy, pády, popáleniny, spolknuté hračky, úrazy, dušení, poruchy vědomí, a dokonce i resuscitaci dítěte. 

Kurz jsem rozdělila do čtrnácti přehledných částí, které vás provedou všemi klíčovými tématy.  Každá část obsahuje seznam úkolů, zopakování toho nejdůležitějšího a materiály ke stažení, abyste si mohli osvojené znalosti kdykoli zopakovat.

V rámci tohoto kurzu se naučíte:

 • Jak rozpoznat závažné situace a jak na ně reagovat 
 • Jaké kontakty mít vždy při ruce a jak používat aplikaci Záchranka 
 • Jak správně jednat při otravě a co si připravit do lékárničky 
 • Jak posoudit závažnost popálenin a jak poskytnout první pomoc 
 • Jak správně reagovat na pády a jak používat zotavovací polohu 
 • Jak poskytnout první pomoc při úrazu, odřenině nebo krvácení 
 • Jak rozpoznat laryngitidu a febrilní křeče a jak na ně reagovat 
 • Jak správně jednat při bodnutí hmyzem a jak rozpoznat alergickou reakci 
 • Jak správně jednat při přisátí klíštěte a jak se chránit před onemocněními 
 • Jak vybavit domácí lékárničku, aby v ní nic důležitého nechybělo 
 • Jak správně jednat, když dítě něco spolkne 
 • Jak poskytnout první pomoc při dušení a vdechnutí předmětu 
 • Jak provést resuscitaci kojence 
 • Jak provést resuscitaci dítěte staršího 1 roku 

S tímto kurzem získáte jistotu, klid a schopnost rychle a efektivně reagovat na mnoho letních nástrah. Protože nic není důležitější než bezpečí našich dětí.

Pouze v této letní edici získáte NOVINKU:

Mini kurz "VOLEJ 155" urgentní situace aneb když potřebujete záchranku. 

Znáte ten pocit,, když se “něco dějě” a vy nevíte jestli volat nebo nevolat záchranku?  Tento mini kurz jsem připravila ve spolupráci s lékařem Letecké záchranné služby a urgentního příjmu v Motole, MUDr. Markem DvořákemBc. Janou Poštovou - operátorkou a mluvčí ZZS.